Kilka słów o miłości od Yves Rocher – Quelques Notes d`Amour EDT

Quelques Notes d`Amour EDT

QNDA edp to zapach znany większości amatorek perfum marki Yves Rocher. Ciepły, otulający, dość słodki, raczej trwały. Kusi prostą, ale zupełnie niebanalną buteleczką symbolicznie nawiązującą do nazwy 😊
Jaka jest wersja edt? Odpowiedź jest bardzo prosta: zupełnie inna. Zmienione jest opakowanie – butelka dostała dłuższą odchudzoną wersję. O ile woda perfumowana, dla niektórych może być zbyt duszna, za słodka i pewnie jeszcze kilka „za”, to ta jest bardzo subtelna, trochę pudrowa, kompletnie nie ofensywna.

Quelques Notes d`Amour EDT
Cena: 175 zł
Dostępność: Yves Rocher
Pojemność: 75 ml
Dla mnie to lato. Krzewy z porzeczkami, dżemy z porzeczkami i porzeczkowe bułeczki 😊 Porzeczki po raz pierwszy, drugi i trzeci… A gdzieś w oddali woń świeżych róż. Kojarzy mi się sentymentalnie, pachnie jak wakacje na wsi „tysiąc lat temu”. Koc, słomiany kapelusz i „Ania z Zielonego Wzgórza” 😊

Quelques Notes d`Amour EDT

Owoce i kwiaty, sporo świeżej słodyczy – zapach prosty, trochę infantylny, ale też bardzo wdzięczny. Niestety nietrwały, po dwóch godzinach jest tylko wspomnieniem. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dzięki za każdy komentarz :) Chętnie zajrzę też do ciebie, nie zostawiaj linka i tak cię znajdę. Jeśli chcesz mnie obserwować na pewno się odwdzięczę.

Copyright © 2014 Nelaviel , Blogger